Liga Tańca Sportowego Łódź 23.01.2016

Pierwsze tegoroczne zawody ligowe za nami. Zawodnicy, którzy 23 stycznia stanęli do tanecznej rywalizacji zaprezentowali swoje umiejętności w trzech dyscyplinach. W turnieju wzięło udział pięć klubów sportowych: KS Czarne Stopy, KS Jaszczur, KS Aster, Shock Dance i KS DNA.

Zawodnicy walczyli o miejsca na podium w trzech dyscyplinach tanecznych: Disco Dance, Hip Hop i Jazz. Zawody rozegrane zostały w ligach A, B, C, D oraz w Ekstraklasie.   Klub Sportowy DNA, który był organizatorem turnieju, spisał się na medal. Cały turniej odbył się bez żadnych problemów i opóźnień. Organizatorzy czuwali nad przebiegiem zawodów i nad bezpieczeństwem wszystkich zawodników.    

Dziękujemy wszystkim sędziom, którzy ponownie z dużym zaangażowaniem podjęli się oceniania naszych zawodników podczas turnieju. Bez nich żadne zawody nie mogłyby się odbyć :)    Serdecznie gratulujemy sukcesów! Już w marcu zobaczymy się ponownie na kolejnym turnieju ligowym oraz na Mistrzostwach Ekstraklasy, tym razem w Warszawie. Każde zawody ligowe to szansa na zdobycie nowych umiejętności przez zawodników. To okazja do wspólnego dzielenia się pasją, do rozmów z innymi tancerzami i obserwowaniem jak radzą sobie pozostali tancerze. Dzięki takim wydarzeniom wzbogacamy naszą wiedzę i stajemy się lepszymi zawodnikami. Zapraszamy Was do udziału w kolejnych turniejach. Do zobaczenia!   

« Powrót
Instagram
Facebook
Blog
ZWIĄZEK NOWOCZESNEGO TAŃCA SPORTOWEGO
Relacje, wydarzenia, kalendarium imprez, artykuły, ciekawostki i porady… dancesport.blog.pl
Ostatnio dodane