Szkolenie sędziów i trenerów ZNTS – 20.03.2016

W sobotę, 20 marca 2016 r., w Hotelu Campanile w Łodzi odbyło się szkolenie sędziów i trenerów ZNTS. Szkolenie to było poświęcone nowym przepisom i regulacjom m.in. w zakresie zmian kategorii wiekowych, zmianom zasad sędziowania i dokumentacji sędziowskiej, sposobom zdobywania i podnoszenia uprawnień sędziowskich. 

Oprócz tego, naszą uwagę skupiliśmy również na najbardziej popularnych dyscyplinach takich jak jazz (w tym roku podzielony na lirycal i broadway), modern oraz najnowszych technikach street dance.

Przepisy i regulaminy to tylko część wiedzy, którą sędziowie muszą się posługiwać. Praktyczna ocena tańca w zmieniającym się otoczeniu kulturowym, to zupełnie odrębna sprawa, dlatego oprócz omówienia nowych przepisów zostały przeprowadzone praktyczne warsztaty oceny sędziowskiej w dyscyplinach rozgrywanych podczas zawodów ZNTS i WDU.

 W tym roku część dotycząca wykorzystania techniki modern w dyscyplinach artystycznych i sportowych poprowadził p. Paweł Michno, któremu bardzo dziękujemy za przybycie!   

 

 

Spotkania szkoleniowe pozwalające na zwiększenie wiedzy są niezwykle ważne w pracy sędziego oraz w pracy trenera tańca sportowego. Dlatego tak dużą uwagę skupiamy wokół organizacji tego typu spotkań.

 

Dziękujemy za obecność wszystkim prowadzącym oraz słuchaczom. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak licznie przybyliście na tegoroczne szkolenie ZNTS.

Do zobaczenia wkrótce!

« Powrót
Instagram
Facebook
Blog
ZWIĄZEK NOWOCZESNEGO TAŃCA SPORTOWEGO
Relacje, wydarzenia, kalendarium imprez, artykuły, ciekawostki i porady… dancesport.blog.pl
Ostatnio dodane