Szkolenie z bazy ZNTS

21.08.2010 Łódź

…Wszystko co chcesz powiedzieć można wyrazić tańcem, wtedy jest to proste i łatwe.
[Heywood Broun]
  …  

Wszystkich tych, którzy zakończyli wakacje w lipcu zapraszam serdecznie na kolejne szkolenie z obsługi systemu internetowego ZNTS. Szkolenie organizowane przez Związek Nowoczesnego Tańca Sportowego przeznaczone jest dla przedstawicieli klubu, trenerów oraz działaczy ZNTS. 

Jego celem jest poznanie aplikacji bazy ZNTS, które ułatwi jej obsługę na wszystkich etapach działalności Klubu a tym samym usprawni i zmniejszy biurokrację związaną z działalnością ZNTS.

Jest to pierwszy taki system w Polsce. Mamy nadzieję, że ułatwi nam wszystkim pracę w zakresie rejestracji, organizacji turniejów i zarządzania dokumentami.

Szkolenie odbędzie się w Łodzi, w biurze ZNTS przy ul. Gdańskiej 57a (II pietro).

Ponieważ jest to okres wakacyjny, a dla klubów wyjeżdżających na Rankingowy Puchar Świata do Rumunii będzie niezbędny przed 1 września 2010, będziemy do państwa dyspozycji w trzy kolejne soboty:

- 21 sierpnia 2010,
- 28 sierpnia 2010 oraz 
-
 4 września 2010.  
W przerwie szkolenia zapraszamy do bufetu kawowego oraz  na obiad.

Uczestników szkolenia proszę o wypełnienie deklaracji uczestnictwa i przesłanie jej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi..  nie później niż do 15 sierpnia 2010 r..

Miejsce Szkolenia:
Hala Sportowa „Parkowa”
ul. Małachowskiego 5/7
90-160 Łódź,

W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub nowych pomysłów ;)))  proszę o kontakt 0-600-81-40-80 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

« Powrót
Instagram
Facebook
Blog
ZWIĄZEK NOWOCZESNEGO TAŃCA SPORTOWEGO
Relacje, wydarzenia, kalendarium imprez, artykuły, ciekawostki i porady… dancesport.blog.pl
Ostatnio dodane